Новини
29.11.2023

Як обрати правильного партнера з доставки вантажів з Південної Кореї в Україну? 5 аспектів вибору

Беззаперечний факт: сьогодні всі тренди ринку народжуються саме у Південній Кореї. Коли дивишся на цю плямочку на мапі світу, просто диву даєшся, як така маленька країна змогла стати лідером у виробництві не тільки масових товарів (одягу, косметики, продуктів), а й побутової та електронної техніки, медичних приладів, автозапчастин тощо. Сьогодні купувати у Кореї може кожна людина, кожна компанія, кожне підприємство. Так само, як поширюються тренди, зростає і кількість перевізників товарів з Кореї. Ось вам чек-ліст з 5 питань, відповіді на які допоможуть знайти вашого ідеального перевізника (так, ним можемо бути не тільки ми).

Терміни доставки: скільки прямує посилка з Кореї в Україну?

Існує низка факторів, які можуть вплинути на швидкість доставлення:

 1. Що саме ви замовили,
 2. Яке перевезення обрали - літаком чи морем,
 3. Чи є специфічні вимоги до розмитнення або перевезення вашого вантажу (температурний режим, крихкість тощо).

Переважна більшість авіа-замовлень доставляється компанією OneWay за 7-14 днів. Звісно, авіаперевезення - це швидше, проте морська доставка - дешевша. Однак загальна картина доставки у OneWay виглядає так: ви просто додаєте товар у кошик в застосунку, і за декілька тижнів вже насолоджуєтеся покупкою. Без проблем, хвилювань та сюрпризів!

При виборі перевізника врахуйте наступні важливі моменти:

 • Чи можете ви відслідковувати всі переміщення вантажу онлайн у додатку?
 • Чи бере компанія на себе зобов’язання оформити документацію для перевезення та розмитнення? 
 • Чи достатнє страхове покриття вашого вантажу?
 • Чи легко зв’язатися з менеджерами компанії для вирішення додаткових питань, які можуть виникнути під час перевезення вантажів із Кореї?

Сервіс: наскільки якісно вас обслуговують?

Обов’язково уточнюйте, наскільки прозорим буде шлях товару для моніторингу з вашого боку. Ви маєте право знати про знаходження вантажу на кожному етапі пересування. Окрім того, важливо, щоб замовлення супроводжував ваш особистий менеджер, який буде на зв’язку з вами в робочі години. Наскільки ваш перевізник надає повну інформацію? Як швидко відповідають на ваші питання? Наскільки зручний застосунок? Все це має впливати на ваш вибір.

Сьогодні вся інформація про перевізників в Україні є доступною у відкритих джерелах. Шукайте свою компанію-партнера за допомогою:

 • професійних форумів, де активно обговорюють ситуацію на ринку доставки з Кореї,
 • серед колег, партнерів або просто друзів,
 • в соціальних медіа по хештегах,
 • в пошукових системах за рейтингами та відгуками.

Хай вас не зупиняє той факт, що деякі компанії можуть бути молодими та не мати в арсеналі тисяч відгуків: новачки завжди прикладають зусиль більше, а “задирають носа” менше. Якщо стати клієнтом такої компанії на початках, згодом можна отримати статус VIP-клієнта та всі супутні “плюшки”.

Вартість: скільки буде коштувати доставка з Кореї в Україну?

Більшість перевізників не зможе надати однозначної відповіді на це запитання, і будуть праві, адже кінцева сума складається з багатьох чинників. Але OneWay підійшов до цього питання технологічно: ви можете вирахувати орієнтовну вартість доставки з Кореї до України за допомогою онлайн-калькулятора, а за наявності додаткових спеціальних умов доставки зв’язатися з вашим менеджером для затвердження остаточної суми. 
Увага! Деякі перевізники можуть мати приховані витрати, які вам “викатять” вже по прибутті товару до України (ну, не повертати ж посилку назад!). З OneWay такого не трапиться через своєчасне попередження у застосунку в разі виникнення будь-яких додаткових витрат. 

Скільки коштує доставка з Кореї морем і літаком?

Доставка вантажів з Кореї в Україну може бути здійснена морем або авіасполученням. В залежності від цього вибору буде коливатися вартість послуги. У OneWay діють наступні базові тарифи на перевезення: авіадоставка вантажів з Кореї - від 10$/кг, доставка морем - від 4$/кг. Звісно, вартість може бути скоригована, але про такі зміни клієнт дізнається заздалегідь в особистому кабінеті до підписання згоди на доставку. 

Наявність власних складів у перевізника

Цей фактор убезпечує ваш вантаж від неприємних сюрпризів з боку підрядників, якщо такі трапляються на шляху. Обов’язково питайте про наявність власних складів у компанії-перевізника, щоб не стати персонажем старої приказки: “в семи нянек дитя без ока”. 
OneWay не працює з посередниками, ми маємо власні склади в Південній Кореї та на території ЄС (Італія, Польща). В разі співпраці з ОneWay за весь шлях вашого вантажу несе відповідальність одна компания, і це дійсно знижує ризики для клієнта. 

Проблеми, які потенційно можуть виникнути в разі співпраці з ненадійним перевізником:

 • затримання доставки на невизначений строк,
 • відсутність повної інформації щодо статусу вантажу, що може стати великою проблемою, якщо ви маєте свої зобов’язання перед партнерами,
 • ушкодження або втрата вашого товару (звісно, ви можете отримати страхове відшкодування, але ви ж не для цього укладали договір),
 • некоректно заповнена митна документація, що може спричинити конфіскацію товару,
 • неповне страхування вантажів та проблеми зі страховим покриттям,
 • виникнення додаткових прихованих витрат,
 • сюрпризи в міжнародній юридичній сфері в разі, коли недобросовісний перевізник порушує законодавство інших країн.

Наявність ліцензій та сертифікату офіційного перевізника

Ваша компанія-партнер має надати всі офіційні документи, що дозволяють їй здійснювати діяльність перевізника на території України. OneWay має ліцензію на морські та авіаперевезення вантажів з Кореї в Україну. Оформлення співпраці здійснюється за допомогою укладення договору на перевезення з повним вказанням умов доставки. Всі юридичні формальності проходять дуже швидко під керівництвом наших досвідчених менеджерів. Натомість будь-який аспект цього співробітництва має юридичну силу, тому права клієнтів OneWay є захищеними.
Наостанок хочеться зазначити, що глобалізація - це ознака не тільки передових держав, а й сучасних людей. Наша компанія була створена для того, щоб українці розширювали межі споживання і дозволяли собі більше. OneWay завжди радить хоч раз спробувати замовити доставку з Кореї. Все, що треба, просто поставитися уважно до вибору надійного перевізника, і тоді ваше власне відкриття Кореї станеться без жодних проблем!

Дізнатись більше