Як працює доставлення з Південної Кореї

Щоб зрозуміти, наскільки швидко та зручно працює доставкатавкатавкавка з Кореї в Україну, розглянемозглянемозглянемоглянемо 5 найчастіших питань щодо того, як працює зззамовленняамовлення та доставленнятавленнятавленнявлення в Україну.

  • Скільки коштує доставлення товарів з Південної Кореї в Україну?

Ви здивуєтеся, але вартість доставки починаєтьсянаєтьсянаєтьсяється від 4$ за 1 кг ваги. Коли ви швидко отримаєте свій товар найвищої якості, ціна за таке надійне транспортування на зручну для вас адресу виявитьсявитьсявитьсяться дуже прийнятною.

  • Де я можу замовити товари з Кореї?

Доставка товарів з Кореї в Україну може відбуватися при ззамовленні у будь-якомуудь-якомуудь-якому корейськомууу онлайн-магазині. Найцікавіша платформа для ззамовленьлень - global.gmarket.co.kr. Цей маркетплейс являє собою вввеличезнузнузну платформууу, де реалізують свої продукти тисячі корейських виробників. По сутіутіуті це така сама платформа, як eBay або Aliexpress, тільки для корейських товарів. Тут ви зможетеможетеможете знайти все що ззавгодно: від одягу та побутової техніки до товарівтоваріввв для дододомууу або специфічного обладнання.

Якщо вам нецікаво витрачати багато часу на пошук товарів на величезному порталі, ви можете відразу знайти собі в інтернеті улюблених постачальників за категоріями. Відвідайте корейські сайти, щоб побачити, наскільки приємною буде ціна товарів, нананавітьвітьвіть якщо додати до неї вартість додоставкивкивкики з Кореї!

Наприклад, купити корейську косметику можна на сайтах ru.koreadepart.com, roseroseshop.com, cosmetic-love.com, shopatkorea.com, testerkorea.com.

Для нас вже стала звичною авіадоставкатавкатавкавка з Кореї одягу, взуттязуттязуттяуття для всієї сім’ї, аксесуарів та прикрас з тататакихкихких сайтів: yesstyle.com, kooding.com, koreanfashionista.com, koreanjewelrywholesale.com, shoesone.co.kr.

Дуже вигідно замовляти у Південній Кореї запчастини та аксесуари для автівок: всі товари мають найвищу якість, за яку в українських салонах доведеться викласти набагато більше грошей. Найпоширеніші площадки для зазазамовлень товарів для авто: koreanautoimports.com, koraps.com, autowini.com, avto-korea.com

Перевагою багатьох сайтів є можливість вибору мови сайту російською, хоча зараз не проблема шукати товари на будь-яких сайтах за допомогою автоперекладу сторінок. Але ми чекаємо невдовзі на переклад багатьох сайтів і українською мовою!

  • Як довго буде йти моя посилка з Кореї?

Терміни доставки з Південної Кореї товарів становлять 10-15 днів. Навіть якщо на початку строк доставки з Південної Кореї здаватиметься довгим, з часом ви “розсмакуєте” весь процес та знов відчуєте себе щасливою дитиною, що чекає на подарунки від Святого Миколая. Спробуйте - і вам обов’язково сподобається такий цікавий шопінг!

  • Чого не можна замовити поштою з Південної Кореї?

Авіадоставка з Кореї в Україну не розповсюджується на наступний перелік заборонених товарівівів: продукти харчування, що вимагають спеціального температурного режиму або з малим терміном придатності, лікарські засоби та психотропні речовини, вогнепальна та холодна зброя, будь-які види акумуляторів, тварини, комахи, опудала, необроблене хутро, канцерогени та токсичні речовини, антикваріат, підакцизні товари, вироби в аерозольних балончиках, дорогоцінні метали, ювелірні вироби, лампи, балони, вогнегасники, кислоти та піротехнічні вироби. Доставка вантажу з Кореї повинна відповідати вимогам міжнародних перевізників, тому уточнити, чи ваш товар є дозволеним для перевезення в Україну, можна як на сайті перевізників, так і прикордонної служби.

  • Що вигідно замовляти у Південній Кореї?

Доставкатавкатавка посилок з Південноївденноївденної Кореї складається з більш-менш однакових секторів у всьому світі. Лідирує у замовленнях корейська косметика, декоративна та доглядова. Вся справа у високій якості та ефективності корейських засобів за більш ніж прийнятні гроші. Одяг, взуття, текстиль та аксесуари посідають другу позицію, адже тут можливо замовити трендові речі в ексклюзивному дизайні. До того ж зручно одягати одразу всіх членів родини на перевірених сайтахтахтах.

Корейські дитячі товари, включно з підгузками та іграшками, замовляють у всьому світі не лише через приємну ціну, але й через винятково високі стандарти якості цієї продукції, що діють на території Південної Кореї.

Великим попитом користуються відправлення посилок з Південної Кореї для потреб українських підприємців та компаній. Такі посилки зазвичай містять авточастини, сільськогосподарську техніку, товари для дому та інтер’єру, обладнання для харчової промисловості, стоматологічні матеріали.

Сподіваємося, ви вже готові заповнити заявку на доставлення ваших товарів з Кореї! Із задоволенням станемо для вас перевізником, що доставляє не тільки товари, а і радість!